Haftasonu, yani 29-30 Kasım 2014 tarihlerinde İzmir Harley Davidson’un davetiyle Openhouse 2015 etkinliğindeyiz. Bekleriz.

Detaylar: http://www.harley-davidson-izmir.com/component/event/view/openhouse-2015-06-11-2014

Alıntı:

29/11/2014 – 30/11/2014

OPENHOUSE 2015!

TÜM PLANLARINIZI İPTAL EDİN!

ŞİMDİ YENİ MODELLERİMİZLE TANIŞMA ZAMANI…

29-30 Kasım tarihinde Harley-Davidson tutkunları unutulmaz iki gün yaşayacak.

Harley-Davidson İzmir Alsancak Showroom’da düzenlenecek etkinlikte motosikletseverler, Project RUSHMORE kapsamındaki yeni Road Glide® Special, Street Glide® Special, Ultra limited® Low ve heyecanla beklenen Street 750® gibi pek çok yeni modeli, ‘‘Benim Efsane Harley’im’’ Yarışması kapsamında modifiye edilen Harley-Davidson®’ları, yepyeni aksesuarları ve motor kıyafetlerini ilk kez inceleme fırsatı bulacak.

 

Etkinlikte tüketicilerin yorumları dikkate alarak Project RUSHMORE kapsamında geliştirilen yeni Road Glide® Special, Street Glide® Special, Ultra limited® Low ve heyecanla beklenen Street 750® gibi pek çok yeni model kullanıcılarla ilk kez buluşacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinlikte en yeni Harley-Davidson parçaları, aksesuarlar ve motosiklet sürücülerine stil katan tasarımlarıyla Harley Davidson 2015 Moto Giyim Koleksiyonu’ndan parçalar görücüye çıkacak.

Etkinlikte ayrıca katılımcılar Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen ‘‘Benim Efsane Harley’im’’ Yarışması kapsamında ülkenin dört bir yanından sürücüleri tarafından modifiye edilerek benzersiz hale getirilmiş ve Türkiye finalinde katılmak için kıyasıya yarışan Harley-Davidson®’ları da görme fırsatına sahip olacak.

Open House Etkinliği’ne katılanlar Street Custom ve Performance kategorilerinde yarışan bu benzersiz motosikletleri oylarak favorilerinin “İzleyici Özel Ödülü”nün sahibi olmasını da sağlayacaklar.

“Benim Harley’im” yarışmasının halk oylaması sonuçları ve Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu, Hürriyet Gazetesi yazarlarından Bahar Akıncı, Rönesans Model ve Organizasyon Ajans Başkanı kareograf Akif Örük ve Harley-Davidson İzmir Marka Müdürü Hasan İçli’den oluşan jüri ödülleri Open House etkinliğinin ikinci günü olan 30 Kasım Pazar günü saat 15:00’de sahiplerini bulacak.

29-30 Kasım 12:00-16:00 saatleri arasında sürprizlerle dolu Open House’da görüşmek üzere…

İlgili Yazılar