Daha önceleri sizlere buradan MotoGP yolunda Türk’ün ayak sesleri haberimizi paylaşmıştık. O yazımızda sizlerle ülkemizin gurur olan Deniz ve Can Öncü kardeşlerimizin hikayesinden bahsetmiştik. Aslında hikaye demek ayıp kaçabilir. İzlediğimiz aslında bir destan!

Canım sen de amma abartıyorsun diyenleriniz varsa hazırlansın ağzına ağzına vurmaya geliyorum yanına! Top peşinde koşan ülkede motosiklet sporuna olan TÜM İLGİSİZLİKLERE rağmen gençlerimiz başarılarına başarı katıyorlar.

İkizlerden Can Öncü bildiğiniz üzere yapılan seçmelerde Red Bull Rookies Cup sınıfında yarışmaya hak kazanmış, kardeşi Deniz ise çok ufak bir farkla “rakiplerine göre uçmasına rağmen!” ne yazık ki elemeleri geçememişti. Ancak Dorna sağolsun Deniz’i takip etmeyi bırakmamış olacak ki, bizlerin göğüsünü bir kez daha kabartacak bir davet gönderdi!

Bu sene Red Bull Rookies Cup heyecanında kardeşler ayrılmayacak ve her ikisi de hem bu şampiyonada hem de Idemitsu Asia Talent Cup şampiyonasında ilerlemeye devam edecekler. Elbette bu başarıda genç kardeşlerimizin ailesine de teşekkürü bir borç biliriz. Onların fedakarlıkları sayesinde geleceğin Rossi’si, geleceğin Marquez’i ya da Lorenzo’su gözlerimizin önünde büyüyor.

Takip edenler bilir, kapalı parkta hemen her yarış sonrası gençlerimize bu arenanın önde gelen isimlerinden ilgi çok büyük. Herhalde gelecekte kimin onları alt edeceğini şimdiden öğrenmek istiyor olsalar gerek, değil mi?!

6-7 Mayıs tarihlerine çıkacakları yarışlarında gençlerimize Altın Elbiseli Adam ekibi olarak başarılar diler, kupa koleksiyonlarını bizimle paylaşmalarını dileriz… (zira bu gidişle evde koyacak yer bulamayacaklar :))

Erhan Aktokluk (ero__)

ÇALINMIŞTIR – HONDA VFR1200 CROSSTOURER

Marka-Model honda vfr 1200 crosstourer Renk gri Model Yılı 2013...

Kapat