Avrupa’daki tüm Harley-Davidson bayileri, En İyi Custom Motor Mimari sıfatını kazanmak için, Harley ürün gamına en son katılan – Street 750 modelini özelleştirme temeline dayalı “BATTLE OF THE KINGS” yarışmasında kıyasıya mücadele veriyor.

15 Haziran’a kadar sürecek olan “BATTLE OF THE KINGS” yarışmasında, Avrupa’da bulunan yetkili bayilerin personelleri Harley-Davidson ürün gamının en yeni modeli olan Street 750’nin siyah tuvali üzerinde özelleştirme yeteneklerini yarıştırıyorlar.

Yarışma 2 aşamalı bir süreç, ilk aşama Güney Doğu Avrupa Bölgesinde, bölgenin “Custom Kralı”nı bularak başlıyor, EMEA şampiyonlarıyla kafa kafaya giden yarışmadan sonra kazanan 2015 Haziranı’nda Biarritz, Fransada’ki Wheels & Waves organizasyonuna katılıyor.

Güney Doğu Avrupa Bölgesi’nde diğer ülkelere karşı Türkiye’yi Harley-Davidson İzmir temsil ediyor. Harley-Davidson İzmir atölyesinde tamamen kendi tasarım yaratıcılıklarıyla hazırlanan Harley-Davidson Street 750 Kıbrıs, Bulgaristan, Hırvatistan ve Yunanistan’a karşı yarışıyor.

1

İlk aşama, yerel kazananları belirlemek için Dark Custom’ın  www.customkings.harley-davidson.com/tr_TR  sitesi üzerinden yapılacak halka açık oylama olacaktır, kazanan yerel motorlar ve tasarımcıları 11-14 Haziran 2015 tarihler arasında Biarritz’te yapılacak Avrupa’nın en etkili özel tasarım gösterisi olan  “Wheels & Waves” gösterisine,  kafa kafaya yarışmak için gidecekler. Uzmanlardan oluşan bir jüri, katılımcı bayiler arasından en iyi özel yapım Street’i seçecek ve prestijli “Custom King” kupasını Haziran ayında kazanan şanslı bayiye ödül seremonisinde verecek.

2 3 harley_davidson_yarisma

Türkiye’yi desteklemek için websitesine girip oy kullanmanız yeterli, oylarınızla kazanan Türkiye olsun.

Custom Kings yarışması hakkında daha fazla bilgi için: www.h-d.com/darkcustom