Artık gelenekselleşen Ankara’nın en büyük motosiklet organizasyonu Riders of Bilkent Gymkhana 6 ile karşınızda.

Gymkhana etkinliği yanı sıra enduro etkinliğinin de olacağı Gymkhana 2016’ya herkesi bekleriz.

Türkiye’de motosiklet denilince sosyal medyada ilk akla gelen kişi Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu‘nun sunumu ile Gymkhana 6’da eğlence tavan yapacak.

Spormoto KTM Türkiye sporcusu Birkan Polat‘ın yapacağı stunt gösterileri ile Ktm Duke 200’ün sınırlarının nasıl zorlanacağını göreceğiz.

Yine Spormoto’nun anasponsorluğunda 2016 model KTM Duke 200 ve 250 modelleri ile Gymkhana 6’ya ehliyeti olan her sürücü katılabilecek.

Bridgestone Türkiye Motomekanik sponsorluğunda bütün katılımcılara sürpriz hediyeler verilecek.

***50 kişinin birbiri ile kıran kırana mücadele edeceği Gymkhana 6’ya etkinlik günü kayıt masasından kayıt yaptıran ilk 50 sürücü katılabilecek.

***Kayıt masası saat 10:00’da Gymkhana parkurunda açılacak.

Gymkhana parkurunda 1 tur süre alındıktan sonra en hızlı 10 sürücü tekrar parkurda birbiri ile mücadele edecek ve ilk 3’e giren sürücülere hediye sponsorumuz Motovento‘dan sürpriz hediyeler verilecek.

Sabah 10:00’da start alacak ve Trial Motosiklet’in sponsorluğunda hazırlanan enduro parkurumuza enduro, motocross ve trial motosikleti olan herkes katılabilir.

Gymkhana 2016 etkinliği Ankara Film Evi Ekibi’nin cekimleri ile kayıt altına alınacak, etkinlik sonrası muhteşem fotoğraflarınız ve videolarınız için sayfamızı takip edin.

Ulusan Motor standından Riders of Bilkent – ROB Buff larınızı almayı unutmayın!

Motosiklete dair her şey Ankara’nın en büyük motosiklet etkinliği Riders of Bilkent Gymkhana 6’da.