Yamaha Motor Türkiye Satış ve Pazarlama Departman Müdürlüğü’nü yürüten Nihat Çadırcı ve Yamaha Motor Türkiye 09 Mayıs 2017 itibariyle yollarını ayırdı.

Yeni süreçte, Yamaha Motor Türkiye Başkanı Masashi Ogawa satış ve pazarlama faaliyetlerini, takım liderleri ve departman müdürleri ile koordineli olarak bizzat yönetecek. Yamaha Motor Türkiye’nin de bağlı bulunduğu Yamaha Motor Avrupa ile daha entegre bir çalışma stratejisi belirleyen Ogawa, motosiklet pazarını geliştirmeyi, bayiler ve tüketicilerle daha yakından ilişki kurarak, Yamaha ve pazarın dinamizmini artıracak stratejiler ile yürümeyi hedefliyor.

1988 yılından bu yana Yamaha Motor Japonya başta olmak üzere Yamaha’nın Kanada, Kuzey Amerika ve Avrupa’daki genel merkezlerinde çeşitli kademelerde yöneticilik görevini üstlenen Masashi Ogawa, Temmuz 2015’ten bu yana  Yamaha Motor Türkiye’de başkanlık görevini yürütmekte. Japonya, Kuzey Amerika ve Avrupa’da edindiği deneyimleri ve global değerleri Yamaha Motor Türkiye’ye aktaran Masashi Ogawa, motosiklet sektörünü, tutku ve duyguyu temel alan müşteri memnuniyetini ve Yamaha marka değerinin sunduğu yaşam tarzını yaymayı hedefliyor.

 

Yorumlar

comments

ÇALINMIŞTIR – BAJAJ PULSAR 150 NS

Marka-Model Pulsar 150 NS Renk Siyah Model Yılı 2016 Plaka...

Kapat