Geldi, geliyor, ha şimdi gelecek, aha ucu gözüktü derken BMW firması TVS ortaklığında üretimini sağladığı yeni hafif siklet yol motosikletini iyiden iyiye gün yüzüne çıkardı. Firma artık gizlemekten çekinmediği ve son halini alan modele ait bir de yeni videoyu paylaştı. Ülkemizde de başarılı gösterilere imza atan BMW’nin resmi gösteri pilotu Chris Pfeiffer G310R’nin BMX bisikleti kullanmak kadar kolay! olduğunu söylüyor…

1

  Merakla beklenen modelin bayilerdeki yerini alması için BMW Ekim sonunu işaret etmekte… Ülkemiz için halen bir fiyat bilgisi bulunmamasına rağmen 20.000-25.000 bandında konumlandırabileceğini düşünüyoruz. (İngiltere satış fiyatı £4290 X Güncel Kur 3.93 + ÖTV + KDV + MDV + ZÖTV ve bilimum vergiler 🙂 )

4

   BMW’nin resmi sitesinde yer alan 313 cc. 34 bg. ve 28 Nm. verilerine göre konuşacak olursa çok da başlangıç motosikleti konumunda sayılmayabilir bu yeni küçük kardeş. Küçük kardeş diyoruz ancak küçük olması teknolojik yeniliklerden de eksik kalacağı anlamına gelmiyor. Zira bu model de diğer tüm BMW modellerinde olduğu gibi ABS fren sistemine sahip.

3

   11 lt. deposu ile yaklaşık 300 km. menzil sunacağı iddia edilen bu modelde önde ve arkada 17 inç dökme alüminyum jantlar kullanılmış.

2

   Merakla beklenen diyoruz zira daha çıkmadan model üzerinde ne gibi modifiyeler yapılabileceğine dair fikir vermesi açısından sanatçılar çalışmalarına başlamışlar bile!

İlgili Yazılar