3

   Elbette büyük fuarların takvimi yaklaştıkça yeni model haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Honda’da boş durmayacak markaların zaten başında. Malumunuz olduğu üzere bir “retro” (uuu) havasına tüm markalar kapıldı gidiyorken Honda’nın da boş durmasını bekleyemeyiz. Henüz net bilgiler oluşmasa da, Honda’nın aldığı patent çizimleri ortaya çıktı. Bu yeni modellerin isimleri elbette var! CB4 ve CBsix50.

1

   Hali hazırda üretilen bir modeli millet kırpıp biçmeye başlamadan fabrikaların kırpıp biçip ortaya yeni model kisvesi altında atmaları da hazır moda olmuşken Honda’nın boş geçmesi olmazdı. Geçtiğimiz yıl “concept” olarak duyurulan modellerde anlaşılan sona yaklaşılmış olacak ki patentler alınmaya başlanmış.

2

   Her iki motosiklet aslında “kategorize edilemeyen” türde tanımlanabilir. Çoğu üreticinin aksine Honda modernlik tarafının daha ağır bastığı retro motosikletler üretme peşinde. Yine unutulmamalıdır ki, bu concept çizimler ya da patent resimleri motosikletlerin son hallerini yansıtmayabilir. 2017 yılı fuarlarında görmeyi umduğumuz bu modellerde bakalım Honda bizim için ne gibi sürprizler yapacak!

İlgili Yazılar

YENİ MODELLER – BMW’DEN 2 YENİ MODEL DAHA!

  Almanya'nın Köln kentinde 5-9 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek...

Kapat